Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

DSCF0560

В урочистих заходах з нагоди Дня місцевого самоврядування взяли участь сільські, селищні  та міський голова, заступник голови районної ради, голова райдержадміністрації,  депутати районної та міської ради, члени виконавчого комітету міської ради, посадові особи місцевого самоврядування.

Розпочався урочистий захід виконанням Державного гімну України, пізніше зі словами вітань до присутніх звернулися заступник голови районної ради Андрій Русенко, голова райдержадміністрації Людмила Юзьків та міський голова Іван Кобилянський.

Іван Кобилянський у своєму виступі зосередив увагу на реформуванні місцевого самоврядування, яке наразі відбувається в країні: «Нині місцеве самоврядування докорінно реформується, і за період незалежності воно максимально наблизилося до європейських стандартів адміністративної системи.  Децентралізація влади, яка набирає обертів у всіх регіонах, має на меті розвиток громад, функціонування їх як сильних і самодостатніх територіальних одиниць. Водночас ця реформа об’єднує суспільство, адже дає можливість кожному громадянину долучитися до процесу розбудови своєї маленької батьківщини.

Добровільне об’єднання громад передбачає нові важелі впливу і широкі фінансові ресурси на місцях. Однак разом із більшим колом повноважень, громади успадкують і велику відповідальність за життєдіяльність та розвиток своїх територій. Саме тут є простір для ініціативи, для ефективного управління самоврядними територіями без команди. Тому досягнення фінансової грамотності і високої самоорганізації мають стати ключовими цілями для громад вже сьогодні».

Вітаючи присутніх зі святом, міський голова висловив вдячність депутатам міської та районних рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність та щедрість душі. Побажав усім міцного здоров’я, Мирного неба, успіхів у праці, досягнення мети і  щедрої ниви на полі життя!

Слова вітання та своє бачення нинішньої ситуації і перспективи розвитку місцевого самоврядування висловив голова Озерянської об’єднаної територіальної громади Василь Урсуляк.

Також перед присутніми виступив заступник військового комісара районного військового комісаріату Анатолій Дорож, який висловив щиру подяку присутнім працівникам органів місцевого самоврядування за співпрацю та всебічне забезпечення виконання військовим комісаріатом заходів з призову на строкову військову службу та відбору на військову службу за контрактом у 2017 році та з нагоди відзначення 26–ої річниці Дня Збройних Сил України, вручивши міському голові подяку від військового комісара Борщівського РВК.

Кращим представниками місцевого самоврядування вручили грамоти та подяки від районної ради, міської ради  та райдержадміністрації.

Музичні вітання присутнім подарували працівники та вихованці Борщівської школи мистецтв.