Розробка на основі CMS Joomla. Створення веб сайту - студія Creative.
Борщівська міська радa
Борщівська міська радa
Борщівська міська радa
comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com


Ми в соціальній мережі

78853f7a7bca

 

 Наш канал

Картинки по запросу как вставить код youtube в joomla

image111

 

Корисні посилання

ternopilska oblasna derzhavna administracija

J ZKyFhi5bw


 Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

29 серпня відбулася підсумкова розширена нарада керівників закладів освіти, заступників директорів з навчально-виховної роботи Борщівської об’днаної територіальної громади.

Про пріоритети розвитку освітньої галузі в умовах децентралізації та готовність навчально-виховних закладів до нового 2017-2018 навчального року виступив міський голова Іван Кобилянський.

З доповіддю на тему «Про підсумки розвитку освіти громади у 2016-2017 навчальному році та реалізацію концептуальних засад Нової української школи» виступила начальник відділу освіти міської ради Галина Кашуба.

В обговоренні взяли участь: Оксана Жолобанюк, директор Борщівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, Світлана Шеремета, директор Борщівського ДНЗ «Кристалик», Надія Николаїшин, директор Борщівського будинку дитячої творчості, Ольга М’ялковська, Мар’на Мазурок, головні спеціалісти відділу освіти міської ради. Про дотримання санітарного законодарства в освітніх закладах виступила Оксана Шетелинець, начальник відділу Державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби у Борщівському районі.