Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

Оздоровлення дітей

До сектору культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Борщівської міської ради звернулося із заявами 44 жителі громади щодо відпочинку та оздоровлення дітей протягом літнього періоду 2017 року. 
Розпорядженням міського голови було створено комісію щодо розгляду заяв громадян на оздоровлення дітей. Під час комісійного розгляду прийнято рішення насамперед оздоровити дітей таких категорій: діти сироти, діти позбавленні батьківського піклування, діти учасників бойових дій (учасники АТО), діти малозабезпечених та багатодітних сімей, обдаровані діти.
Відповідно до цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2017-2020 роки Борщівської міської ради було передбачено 189 тис. грн. на відпочинок та оздоровлення дітей у пансіонаті «Лісова пісня». 
В червні-липні місяці, а саме під час першого заїзду буде оздоровлено 21 дитина на суму 87 тис.грн.
В звʼязку із великою кількістю заяв батьків на оздоровлення дітей протягом літнього періоду 2017 року, 21 червня на засідання виконавчого комітету було винесено питання щодо внесення змін до цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2017-2020 роки Борщівської міської ради з подальшим затвердженням на черговому засіданні сесії міської ради в частині збільшення фінансування даної програми.
Також з 12 по 25 червня функціонували два літні мовні табори при опорному закладі Стрілковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (30 учнів) та Мушкатівській ЗОШ І-ІІ ступенів (20 учнів). 
На організацію гарячого харчування в літніх мовних таборах з цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2017-2020 роки Борщівської громади було виділено 20 тисяч гривень.
В опорному закладі Стрілковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів працював літній мовний табір GoCamp «Креативні Енерджайзери». Отримання статусу GoCamp стало можливим завдяки конкурсу, який проводила громадська організація GoGlobal разом з Міністерством освіти і науки України, посольством США, компанією Microsoft та іншими партнерами у форматі креативної роботи "Запроси волонтера до своєї школи". Ініціатором участі у проекті школи виступила вчитель англійської мови Семенчук Уляна Василівна.
Гасло «Хочеш змінити світ-надихай дітей» стало пріоритетним при організації роботи табору з поглибленим вивченням англійської мови .
Основне завдання проекту – показати учням, що вивчення мов – це легко і просто, весело, розважально та яскраво.
Приїзд волонтера з Лондона Максима Левицького, який є студентом Кембриджського університету факультету «Інженерія», - можливість не лише попрактикувати англійську, але й познайомитись із абсолютно новою людиною, передати українську культуру світові.
Школярі у літніх мовних таборах створювали різноманітні проекти, постери, малювали, співали, танцювали, проводили різноманітні ігри та розваги, удосконалювали англійську та німецьку мови.
Учні побували на екскурсії в м. Кам'янець-Подільський.