Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

Урочисті заходи почалися з хвилини мовчання  в пам'ять Героїв Небесної Сотні  та загиблих воїнів з Борщівського району.

"Цей день символізує юне начало, запал і невтомну енергетику молодої людини на шляху становлення її, як особистості. Це свято запалу та енергії, самоствердження і пізнання, натхнення і творчості, любові і романтики. Юність і молодість — це прекрасні й пам’ятні етапи в житті кожної людини, крім того, це ще й особливий стан душі. Це час пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших надій" - наголосив міський голова Іван Кобилянський.

Згідно розпоряджень міського голови  грамотами міської ради нагороджено за високі досягнення у навчанні, вагомий внесок у реалізацію державної молодіжної політики громади та з нагоди Дня молоді учнів загальноосвітніх шкіл об’єднаної територіальної громади, а також  нагороджено грамотами міської ради з нагоди Дня молоді переможців міського конкурсу Молода людина 2017 року.

У рамках святкування організовано автопробіг по маршруту "Борщів - Скала-Подільська-Гуків" до пам'ятного знака Романа Шухевича, всечесні отці  Богдан Боднар та Іван Яворський помолились за волю і долю України, провели освячення Державних прапорів  та прапорів ОУН-УПА, які будуть передані на Схід України, відбулось  нагородження переможців конкурсу "Молода людина року", парад-конкурс молодих сімей з дитячими візочками. Також в центрі міста пройшов шаховий турнір та змагання з арм-реслінгу. Для гостей свята був організований концерт за участю обдарованих колективів та артистів, молодих виконавців.

Прозвучало також музичне вітання і для випускників Борщіської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1. Випускники пройшли надзвичайно важливий етап, і сьогодні символічно прощаються з безтурботним життям. Попереду у них самостійний шлях, здобуття професії, побудова власної сім’ї. Віримо, що вони вступлять на цей шлях достойно. Випускники – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане Україна. 

В 21.00 год. біля пам’ятника Борцям за волю України пройшла акція "Герої не вмирають" в пам’ять героїв новітньої української історії із запаленням повітряних ліхтариків.

Довідково: День молоді відзначається щорічно в останню неділю червня відповідно до Указу Президента України від 22 червня 1994 року N 323/94 “Про День молоді”. Свято встановлене “На підтримку ініціативи молодіжних об’єднань і організацій України”. Раніше Президент України Петро Порошенко у своєму вітанні зазначив, що “молодь завжди стояла в авангарді історичних змін, боротьби за незалежність України — від Героїв Круг до перших студентських палаток Революції на граніті, від Помаранчевої революції до Євромайдану, Героїв Небесної Сотні та “кіборгів”.