Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

1 5

Міський голова Іван Кобилянський за участю заступника Андрія Чокана провів робочу нараду із керівниками структурних підрозділів міської ради: Галиною Кашубою, Тетяною Мельник та Галиною Драпак. Мова йшла про підготовку до нового навчального року в умовах Нової української школи, зокрема, щодо закупівлі інтерактивних дошок, оргтехніки, шкільних меблів, навчальних посібників.

Начальник відділу освіти Галина Кашуба інформувала про кількість перших класів та дітей у навчальних закладах громади. Спільно із директорами Борщівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Людмилою Смиковою та Борщівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №3 - гімназія ім. Р. Андріяшика» Іваном Крохмалюком проаналізовано наповненість початкових та випускних класів в м. Борщів, звернуто увагу на розподіл територій обслуговування, що визначені розпорядженням міського голови. Крім того, розглянуто питання про проведення гурткової роботи та діяльність закладів позашкільної освіти.

Директор Борщівської школи мистецтв Галина Онишко інформувала про кількість вихованців, які навчаються в закладі, але не є мешканцями Борщівської ОТГ та стан фінансування закладу з районного бюджету.

Міський голова наголосив на здійсненні контролю щодо наповнення груп позашкільної освіти, дотриманні вимог щодо граничної навантаженості на одного учня, а також вжитті заходів щодо популяризації діяльності Будинку дитячої творчості, Станції юних техніків та Борщівської школи мистецтв серед населених пунктів та об’єднаних територіальних громад району з метою залучення дітей та подальшого збереження мережі позашкільної освіти.