Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

Український культурний фонд оголошує три конкурси культурно-мистецьких проектів:

- Конкурс індивідуальних проектів
- Конкурс проектів національної співпраці
- Конкурс проектів міжнародної співпраці

До участі у даних конкурсах як основні заявники або партнери запрошуються:

- юридичні особи всіх форм власності, зареєстровані на території України не менше, ніж два роки до початку конкурсу і мають досвід реалізації проектів;
- об’єднані територіальні громади, в тому числі новостворені;
- фізичні особи-підприємці;
- органи місцевого самоврядування.

Фінансову підтримку можуть отримати проекти у таких секторах культури: візуальне мистецтво, аудіальне мистецтво, аудіовізуальне мистецтво, дизайн та мода, перформативне та сценічне мистецтво, культурна спадщина, література та видавнича справа, а також культурні та креативні індустрії (детальніше про сектори та пріоритети конкурсів – а веб-сайту УКФ: https://ucf.in.ua/news/21_05_2018).

Конкурсний відбір проектів проводиться у два етапи:

  1. Перший етап включає аналіз проектних заявок щодо відповідності технічним критеріям оцінювання і проводиться Дирекцією Фонду. Проектні заявки, що не відповідають хоча б одному із технічних критеріїв оцінювання, не допускаються до другого етапу конкурсу!
  2. Другий етап конкурсу включає оцінювання проектних заявок щодо відповідності критеріям призначення фінансування і проводиться членами експертних рад.

Обсяг грантів становить від 50 тис. гривень до 2 млн гривень, залежно від конкурсу.

Детальна інформація щодо складу пакету документів, процедури подання документів, мінімального і максимального розміру фінансування та умов фінансування проектів, критеріїв оцінювання заявок, завдань та пріоритетів конкурсу розміщена в додатку “Інструкції для заявників” до кожного з конкурсів.

Кінцевий термін прийому грантових заявок – 2 липня 2018 року!

У разі виникнення запитань стосовно даних конкурсів - e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..