Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

Тренінг

До уваги жителів громади.

     Найближчим часом в регіонах України буде організована серія тренінгів з підходу, заснованого на правах людини (Human Rights Based Approach), для державних службовців та представників громадського сектору. Тренінги будуть організовані з ініціативи Міністерства юстиції України та за підтримки ПРООН громадською організацією «МART».
    Мета тренінгів - сформувати основні теоретичні знання та практичні навички щодо застосування HBRA в реалізації проектів та програм місцевого та регіонального розвитку. До участі запрошуються:
- представники  органів державної влади, органів місцевого самоврядування, відповідальні за планування місцевих програм розвитку, або представники юридичних служб відповідних органів, 
- лідери та активісти інститутів громадянського суспільства,
- працівники інших організацій, залучених до роботи з органами влади в рамках аналізу, планування, розробки, реалізації та моніторингу місцевих програм розвитку.
Тренінг для представників нашої області буде  проведений   у м. Львові – 4-6 липня 2018 року (для учасників та учасниць з областей: Тернопільська, Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська).
Більш детальна інформація та лінк на реєстраційну форму знаходяться тут:https://bit.ly/2xABuPU