Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

17 травня 2018 року в Україні відзначають День вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного вишитого одягу та об’єднати українців.
Основною метою Дня вишиванки є збереження українських цінностей і їх популяризація серед молоді та населення в цілому. 
Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією, вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, із роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини. Вишиванка – символ, який об’єднує українців, незалежно від жодних обставин.
Це свято - День вишиванки, завжди відбувається у робочий день, оскільки суть його - довести, що вишиванка є абсолютно органічною частиною життя українців.
Сьогодні, Борщівська громада довела, що ми справжні українці, які шанують звичаї та автентичність нашого особливого народного строю. 
Працівники міської ради, депутати, члени виконавчого комітету, в.о. старост сіл громади, вчителі та учні, педагоги і вихованці школи мистецтв, будинку дитячої творчості та громадськість міста долучились до флеш-мобу зробивши спільні фото в колоритних українських вишиванках.